СВЕТИЛКА ЗА ОГЛЕДАЛО 20 W

531,00 ден.   Спореди

За жал, обичните светилки се несоодветни да го ставите вашето ремек-дело ""во вистинската светлина"". Оваа светлина нуди посебно решение за огледала со дебелина од 3,5 - 5.5 мм. Дополнителните извори ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За жал, обичните светилки се несоодветни да го ставите вашето ремек-дело ""во вистинската светлина"". Оваа светлина нуди посебно решение за огледала со дебелина од 3,5 - 5.5 мм. Дополнителните извори на светлина можат лесно да се активираат преку постоечките домашни инсталации или со посебни прекинувачи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка