СВЕТИЛКА ЗА КАБИНА, 2 Х 40 W

1.121,00 ден.   Спореди

Светилка за кабина, плакар, кујнски прегради и други мали затворени простории. Ве молиме, нарачајте ја сијаличката посебно.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Светилка за кабина, плакар, кујнски прегради и други мали затворени простории. Ве молиме, нарачајте ја сијаличката посебно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка