САТЕЛИТСКИ ЗВУЧНИЦИ CONRAD HTS-1010, ЦРНИ

3.776,00 ден.   Спореди

Овој звучник може да се користи како сателит со сабвуфер или како позадински ефективен звучник во вашиот звучен систем на домашно кино. Двете одделни куќишта можат да се свртат еден кон друг и можат д...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.776,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој звучник може да се користи како сателит со сабвуфер или како позадински ефективен звучник во вашиот звучен систем на домашно кино. Двете одделни куќишта можат да се свртат еден кон друг и можат директно и индиректно да го одразуваат звукот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка