Сад за храна Magnus 2

515,00 ден.   Спореди

Magnus сад за храна за миленичиња изработен со модерен дизајн. Покрај специфичната форма има и гумирана подлога на задната страна, која овозможува фиксирање на садот за подот за време на хранењето. До...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
е-ПетсШоп http://www.e-petshop.mk Детали 515,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Magnus сад за храна за миленичиња изработен со модерен дизајн. Покрај специфичната форма има и гумирана подлога на задната страна, која овозможува фиксирање на садот за подот за време на хранењето. Достапен е во пат различни големини соодветни на секој раст на миленикот (одберете при нарачката).
Капацитет на садот: 2l

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка