Сад за желка Arricot

245,00 ден.   Спореди

Садот за желка Arricot во сина боја (и форма на грав) може да се користи како живеалиште за неколку мали желчиња. Димензии: Должина 31cm
Ширина 22cm
Висина 7,5cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
е-ПетсШоп http://www.e-petshop.mk Детали 245,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Садот за желка Arricot во сина боја (и форма на грав) може да се користи како живеалиште за неколку мали желчиња. Димензии: Должина 31cm
Ширина 22cm
Висина 7,5cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка