Сабвуфер SINUSTEC DW-3000

13.629,00 ден.   Спореди

Овој сабвуфер е изразен преку рационални пет излезни порти за екстремни звучни бранови во вашиот автомобил. Атрактивното проѕирно стакло овозможува поглед на моќниот вуфер.Моќен излез со променлива ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.629,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој сабвуфер е изразен преку рационални пет излезни порти за екстремни звучни бранови во вашиот автомобил. Атрактивното проѕирно стакло овозможува поглед на моќниот вуфер.Моќен излез со променлива импеданса на 2 x 4, 1 x 8 или 1 x 2 Ω.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка