САБВУФЕР СО ВИБРАЦИИ BASS-PUMP III 4 OHM

3.068,00 ден.   Спореди

Дали би сакале ултра-низок бас кој можете да го почувствувате и да го слушнете? Тогаш имате две опции: 1. Да користите конвенционален сабвуфер и да го зголемите звукот додека не ве заболат ушите или 2...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.068,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дали би сакале ултра-низок бас кој можете да го почувствувате и да го слушнете? Тогаш имате две опции: 1. Да користите конвенционален сабвуфер и да го зголемите звукот додека не ве заболат ушите или 2. Да го користите Bass Pump III. За разлика од обичните звучници, Bass Pump III нема мембрана. Наместо тоа, тој се зашрафува на дното на возилото со што се добива силен звук, како и длабок бас. Музиката ќе ја доживеете како на жив настап. Bass Pump III, покрај во возила, може да се искористи во домашно кино, Dolby Surrouns системи, HiFi системи и мултимедијални емисии. Инсталацијата е едноставна и се поврзува исто како звучник или сабвуфер. Сега и во 8 Ohm, каталошки број 378284.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка