Рутер DLINK DIR-657, 300 Mbps, ADSL/Cable/Wireless Router

2.260,00 ден.   Спореди

DLINK DIR-657, ADSL/Cable/Wireless Router, 4x 10/100/1000Mbps LAN porta, 1x WAN 10/100/1000Mbps port, 802,11 a/b/g/n, Компатибилен со: ИЕЕЕ 802.11б/802.11г/802.11н 2.4ГХз Пропустност до 300МБпс. НАТ Р...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.260,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLINK DIR-657, ADSL/Cable/Wireless Router, 4x 10/100/1000Mbps LAN porta, 1x WAN 10/100/1000Mbps port, 802,11 a/b/g/n, Компатибилен со: ИЕЕЕ 802.11б/802.11г/802.11н 2.4ГХз Пропустност до 300МБпс. НАТ Роутинг, KUоС Енгине2. Подржува бежични стандради енкирпција:ВПА2-ПСК АЕС. Интерна антена.- 5 х Гигабит портс, влез за УСБ 2.0 и читаќ за СД картица ИПв6 цертифициран.
Гаранција: 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка