РОТОР ЗА ДИСКО ТОПКА

413,00 ден.   Спореди

Ротор за диско-топка со основа до - Ø 20 cm и тежина од 1 кг.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ротор за диско-топка со основа до - Ø 20 cm и тежина од 1 кг.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка