РОТИРАЧКИ ПРИКЛУЧОК

649,00 ден.   Спореди

Цврст приклучок кој може да ротира под агол од 180 °. Има отвор за ЛЕД од 3мм и одговара на автомобилските запалки и стандардните приклучоци.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Цврст приклучок кој може да ротира под агол од 180 °. Има отвор за ЛЕД од 3мм и одговара на автомобилските запалки и стандардните приклучоци.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка