РОТИРАЧКА ОСНОВА

1.357,00 ден.   Спореди

Ротирачка основа изработена од алуминиум. Димензии 01:10 и 01:08.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ротирачка основа изработена од алуминиум. Димензии 01:10 и 01:08.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка