Ротационо светло со магнет LED 30 Harting

1.239,00 ден.   Спореди

Ротационото светло е идеално за осветлување на изложбени штандови, шоу програми за автомобили. Неговото инсталирање е лесно поради интегрираниот магнет. Поради трепкачкото светло и ротациониот рефлект...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ротационото светло е идеално за осветлување на изложбени штандови, шоу програми за автомобили. Неговото инсталирање е лесно поради интегрираниот магнет. Поради трепкачкото светло и ротациониот рефлектор е многу сличен на светлата на полициските автомобили.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка