Рома 82cm

21.750,00 ден.   Спореди

Тоалета Roma 82cm изработена од 100% со 2 години гаранција Производител:
Fiero Banyo Шифра:
Рома 82


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 21.750,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тоалета Roma 82cm изработена од 100% со 2 години гаранција Производител:
Fiero Banyo Шифра:
Рома 82

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка