Родољуб Анастасов

Родољуб Анастасов

1.560,00 ден.   Спореди

Уметничка монографија во која е застапено целокупното творештво на еден од најафирмираните современи македонски ликовни уметници. Ексклузивно колор портфолио кое е своевидно визуелно патување во свето...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 1.560,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уметничка монографија во која е застапено целокупното творештво на еден од најафирмираните современи македонски ликовни уметници. Ексклузивно колор портфолио кое е своевидно визуелно патување во светот на актуелната уметност. Книгата зборува сама за себе.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка