Рефлектор SXL HIT-E 400W

18.998,00 ден.   Спореди

Извонреден рефлектор со фабрички вградена пригушница. Работи со метал-халогена сијалица. Куќиштето е изработено од алуминиум, степенот на заштита е IP65, така што овој рефлектор може да се користи за ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 18.998,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Извонреден рефлектор со фабрички вградена пригушница. Работи со метал-халогена сијалица. Куќиштето е изработено од алуминиум, степенот на заштита е IP65, така што овој рефлектор може да се користи за осветлување на надворешни или внатрешни простори.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка