РЕФЛЕКТОРНИ ПЛОЧИ 400 x 400 MM

708,00 ден.   Спореди

Направете си свои диско топки, диско цевки или какви било светлосни ефекти. Употребата на овие плочи нема граници! Изработени се од вистинско стакло. Се користат и како декорација или при изработка на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Направете си свои диско топки, диско цевки или какви било светлосни ефекти. Употребата на овие плочи нема граници! Изработени се од вистинско стакло. Се користат и како декорација или при изработка на уметнички слики. Поврзани се површински и лесно се одвојуваат. По потреба се лепат со специјално лепило.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка