РЕФЛЕКТОРНИ ПЛОЧИ 200 x 400 MM

472,00 ден.   Спореди

Направете си сопствени рефлекторни диско-топки или какви било предмети со магични светлосни ефекти. Овие рефлекторни плочи имаат повеќенаменска употреба: декорација, изработка на рамки, фигури или сим...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Направете си сопствени рефлекторни диско-топки или какви било предмети со магични светлосни ефекти. Овие рефлекторни плочи имаат повеќенаменска употреба: декорација, изработка на рамки, фигури или симболи со привлечен визуелен ефект. Секоја плочка е поврзана површински со другите рефлекторни плочки на поголема перфорирана плоча и лесно се одделува од нив. По потреба, плочите и огледалните плочки на нив се лепат со лепакот што е вклучен во пакетот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка