РЕСИВЕР - PIONEER VSX-421

29.854,00 ден.   Спореди

Pioneer ресивер со високи перформанси, прецизност и квалитет. HDMI-конектор за трансфер на видео или аудио податоци до ресиверот. Пренос на видео сигнал со резолуција од 1080 пиксели.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 29.854,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Pioneer ресивер со високи перформанси, прецизност и квалитет. HDMI-конектор за трансфер на видео или аудио податоци до ресиверот. Пренос на видео сигнал со резолуција од 1080 пиксели.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка