Резервен/дополнителен сензор EAS 900Z

1.298,00 ден.   Спореди

Резервен или дополнителен сензор за безжична станица. Ги пренесува измерените вредности за температура од радиото до дадената станица.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.298,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Резервен или дополнителен сензор за безжична станица. Ги пренесува измерените вредности за температура од радиото до дадената станица.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка