Резервен дел - мотор BL 1680W 1400Kv Gaui

10.620,00 ден.   Спореди

1400 kv на волт, Максимална континуирана моќност 1680W, Максималната моќ 80 А, 6 вртежи


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.620,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1400 kv на волт, Максимална континуирана моќност 1680W, Максималната моќ 80 А, 6 вртежи

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка