РЕГУЛАТОР НА ТЕМПЕРАТУРА

1.298,00 ден.   Спореди

AP регулатор за автомаско подесување на температура - термостат со 4 временски функции за 4 температури (пон-пет) и 2 временски функции за 2 температури (саб+нед). Разлика во температури од 0.5-2.0 Ц...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.298,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AP регулатор за автомаско подесување на температура - термостат со 4 временски функции за 4 температури (пон-пет) и 2 временски функции за 2 температури (саб+нед). Разлика во температури од 0.5-2.0 Целзиусови степени. Можност за мануелно подесување на температура. Вграден дисплеј за поeдноставна употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка