Регулатор на соларно полнење акумулатори

1.947,00 ден.   Спореди

PWM регулаторите се идеални за мали и средно-големи фотоволтaични системи. Интегрираната заштита од преполнување и длабоко празнење на акумулаторот обезбедува максимална заштита на соларните...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.947,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PWM регулаторите се идеални за мали и средно-големи фотоволтaични системи. Интегрираната заштита од преполнување и длабоко празнење на акумулаторот обезбедува максимална заштита на соларните батерии.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка