РЕГУЛАТОР НА СОБНА ТЕМПЕРАТУРА СО НЕДЕЛНА ПРОГРАМА

4.425,00 ден.   Спореди

Преку голем син дисплеј со едноставен допир прилагодувате посебни сакани програми. Можете да изберете помеѓу: еднодневни програми, неделни програми, или понеделник-петок/ сабота-недела програма. Аларм...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.425,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Преку голем син дисплеј со едноставен допир прилагодувате посебни сакани програми. Можете да изберете помеѓу: еднодневни програми, неделни програми, или понеделник-петок/ сабота-недела програма. Аларм за слаба батерија. Со заштита од мраз. Погоден за уреди за греење и ладење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка