РЕГУЛАТОР ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА + КОНТАКТ

3.894,00 ден.   Спореди

Комплетот се состои од регулатор за заштеда на енергија со каталошки број 61 61 00 и радио и безжичен контакт со каталошки број 61 61 01.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.894,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Комплетот се состои од регулатор за заштеда на енергија со каталошки број 61 61 00 и радио и безжичен контакт со каталошки број 61 61 01.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка