Регулар 46 Термо

14.390,00 ден.   Спореди

*Тежина:102kg
*Димензии:850*915*565mm
*Моќност:5-6kW Производител:
Алфа Плам Шифра:
46 Термо


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 14.390,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


*Тежина:102kg
*Димензии:850*915*565mm
*Моќност:5-6kW Производител:
Алфа Плам Шифра:
46 Термо

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка