РАЧНО ЛЕМИЛО НА БАТЕРИИ BP860CEU

4.484,00 ден.   Спореди

Ова рачно лемило на батерии се карактеризира со мобилност и ефикасност. Два начини на изведба се интегрирани за универзална примена. Брзо лемење за приближно 15 секунди.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.484,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова рачно лемило на батерии се карактеризира со мобилност и ефикасност. Два начини на изведба се интегрирани за универзална примена. Брзо лемење за приближно 15 секунди.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка