Рачна дигалка

6.608,00 ден.   Спореди

Рачна дигалка - жаба до 1 тон со продолжна рачка за вртење. Квалитетен производ со TUV и GS сертификати.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.608,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Рачна дигалка - жаба до 1 тон со продолжна рачка за вртење. Квалитетен производ со TUV и GS сертификати.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка