РАЧЕН ЧАСОВНИК

2.183,00 ден.   Спореди

Рачен часовник со радио и DCF-77 сигнал за сите временски зони во светот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.183,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Рачен часовник со радио и DCF-77 сигнал за сите временски зони во светот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка