Рачен часовник LED NEO CLASSIC

1.121,00 ден.   Спореди

Времето и датумот на екранот се покажуваат преку црвените матрични цифри. Времето може да се прикаже во 12 или 24-часовен формат и во 5 различни нивоа на осветлување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Времето и датумот на екранот се покажуваат преку црвените матрични цифри. Времето може да се прикаже во 12 или 24-часовен формат и во 5 различни нивоа на осветлување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка