Рачен часовник со LCD приказ и светско време

Рачен часовник со LCD приказ и светско време

6.490,00 ден.   Спореди

Еден допир на копче и веќе го знаете времето во другите земји или на другите континенти. Уште повеќе, на двата LCD приказници кои се додаток на овој аналоген часовник, можете да видите и податоко...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Еден допир на копче и веќе го знаете времето во другите земји или на другите континенти. Уште повеќе, на двата LCD приказници кои се додаток на овој аналоген часовник, можете да видите и податокот за датумот или другите временски зони.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка