РАЧЕН ЧАСОВНИК СО ПУЛСМЕТАР Oregon SE 120

2.773,00 ден.   Спореди

Освен моменталниот пулс, часовникот, исто така, го покажува и просечниот и максималниот пулс. Овој часовник пресметува за вас потрошени калории, согорување на масти и фитнес индекс.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.773,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Освен моменталниот пулс, часовникот, исто така, го покажува и просечниот и максималниот пулс. Овој часовник пресметува за вас потрошени калории, согорување на масти и фитнес индекс.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка