Рачен часовник со пулсметар 1

1.888,00 ден.   Спореди

Часовникот ги снима срцевиот пулс и други податоци за вежбањето, така што можете да си ја архивирате Вашата фитнес програма. Можете да поставите граници на аларм кој ќе се активира доколку пулсот ги н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.888,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Часовникот ги снима срцевиот пулс и други податоци за вежбањето, така што можете да си ја архивирате Вашата фитнес програма. Можете да поставите граници на аларм кој ќе се активира доколку пулсот ги надмине поставените вредности или доколку веќе сте согориле одредено количество калории. Можно е часовникот да работи и во режим на одбројување, но и со најава дека срцевиот пулс се опоравил после вежбањето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 8 години

од Ненајавен корисник

Може ли да ми кажете како точно се вика и каде се наоѓа вашата продавница? Заинтересирана сум за часовников, но не сакам да го купам пред да го видам.