РАЧЕН ТЕРМОМЕТАР - Voltcraft DT-300

2.124,00 ден.   Спореди

Рачен термометар со екстремно високи перформанси, брзо време на мерење и долга сонда 80 cm за мерење. Вграден ЛЦД монитор за лесна работа.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.124,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Рачен термометар со екстремно високи перформанси, брзо време на мерење и долга сонда 80 cm за мерење. Вграден ЛЦД монитор за лесна работа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка