РАЧЕН РЕФЛЕКТОР EXPLORER II, ХАЛОГЕНСКИ, ЦРН

3.068,00 ден.   Спореди

Овој рефлектор овозможува до 3,5 часа светлина со максимална должина на светлосен зрак од 600 м. Тој може да се полни или со 230 V, plug-in адаптери или 12 V кабел.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.068,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој рефлектор овозможува до 3,5 часа светлина со максимална должина на светлосен зрак од 600 м. Тој може да се полни или со 230 V, plug-in адаптери или 12 V кабел.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка