РАЧЕН ОСЦИЛОСКОП VELLEMAN HPS140

9.263,00 ден.   Спореди

Не дозволувајте големината да ве залаже.ВЕЦ-140 е сеопфатен осцилоскоп во џебен формат со 10 MHz пропусен опсег и висока чувствителност до 0.1 mV. Максимална мобилност се постигнува со USB батерија на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.263,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Не дозволувајте големината да ве залаже.ВЕЦ-140 е сеопфатен осцилоскоп во џебен формат со 10 MHz пропусен опсег и висока чувствителност до 0.1 mV. Максимална мобилност се постигнува со USB батерија на полнење и позадинско осветлување LC дисплејот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка