Рачен миксер BIR 712

735,00 ден.   Спореди

Рачен миксер
-200W
- 5 брзини + турбо брзина
- 2 челични мешалки
- 2 спирални мешалки
Производител:
Бира Шифра:
BIR 712


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 735,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Рачен миксер
-200W
- 5 брзини + турбо брзина
- 2 челични мешалки
- 2 спирални мешалки
Производител:
Бира Шифра:
BIR 712

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка