Рачен ендоскоп BS-30 SD

10.201,00 ден.   Спореди

Со BS-30 ендоскопската камера во боја, вие лесно ќе можете да ги испитате сите области кои се тешко достапни и за нив да имате целосна и јасна слика. Флексибилниот гускин врат од 92 cm e идеален за на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.201,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со BS-30 ендоскопската камера во боја, вие лесно ќе можете да ги испитате сите области кои се тешко достапни и за нив да имате целосна и јасна слика. Флексибилниот гускин врат од 92 cm e идеален за на пример да ги проверите цевките и жиците во вашата куќа или да го испитате вашиот автомобил за евентуална корозија. ЛЕД светлото на камерата ви дава идеално осветлување на набљудуваната површина. Овој рачен ендоскоп е идеален за домашна употреба, за хобисти или за аматерски биолози кои на пример ги испитуваат птичјите гнезда и сл. Батерии не се вклучени во испораката (ве молиме нарачајте посебно).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка