Рачен бинарен часовник

894,00 ден.   Спореди

LED дисплеј во две колони го прикажува времето во бинарна форма. Правилното читање на бројките ви го дава точното време. Одличен часовник со тенок и стилски дизајн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 894,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LED дисплеј во две колони го прикажува времето во бинарна форма. Правилното читање на бројките ви го дава точното време. Одличен часовник со тенок и стилски дизајн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка