РАСТЕРУВАЧ НА ШТЕТНИЦИ PLUS

2.891,00 ден.   Спореди

Уредот за растерување штетници работи со звуци со фреквенции од 30-65 kHz и мошне успешно растерува глувци, стаорци и бубачки. Фреквенциите автоматски се менуваат, со што дополнително се зголемува ефи...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.891,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уредот за растерување штетници работи со звуци со фреквенции од 30-65 kHz и мошне успешно растерува глувци, стаорци и бубачки. Фреквенциите автоматски се менуваат, со што дополнително се зголемува ефикасноста на уредот и се спречува навикнувањето на животните на одредени звуци. Со два вградени звучници поставени да делуваат под агол од 260 степени, овој уред покрива подрачје од 550 квадратни метри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка