РАСТЕРУВАЧ НА КОМАРЦИ СО ЛЕД-СВЕТЛО

590,00 ден.   Спореди

Овој ЛЕД уред ги растерува комарците на растојание од 6 метри во внатрешни и надворешни услови со ултра-високи фреквенции. Има кука со која може да се закачи на дел од облека, на пр. ремен или на клуч...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој ЛЕД уред ги растерува комарците на растојание од 6 метри во внатрешни и надворешни услови со ултра-високи фреквенции. Има кука со која може да се закачи на дел од облека, на пр. ремен или на клучеви.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка