Растерувач на диви животни 3

Растерувач на диви животни 3

2.655,00 ден.   Спореди

Не дозволувајте им на дивите животни да газат по вашата градина или поле. Кога PIR сензорот ќе забележи движење, се активира бело светло и звук кои можат однапред да се програмираат. Батериското напој...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Не дозволувајте им на дивите животни да газат по вашата градина или поле. Кога PIR сензорот ќе забележи движење, се активира бело светло и звук кои можат однапред да се програмираат. Батериското напојување и куќиштето отпорно на временски влијанија овозможуваат уредот да може секаде да се монтира.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка