Распрскувач 15 цм

150,00 ден.   Спореди

Air stone, blue
This air stone has coarse pearls and it can be attached to air tubes with 4-6 mm in diameter.
8590 Air stone, 100 mm, blue
8591 Air stone, 150 mm, blue


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 150,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Air stone, blue
This air stone has coarse pearls and it can be attached to air tubes with 4-6 mm in diameter.
8590 Air stone, 100 mm, blue
8591 Air stone, 150 mm, blue

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка