РАСПОРЕДУВАЧ НА ЖИЦА ЗА ЛЕМЕЊЕ KP-282

413,00 ден.   Спореди

Распоредувач на жица за лемење со пена за чистење и цврста метална градба. Дијаметар на навој од минимум 11 mm и ширина од максимум 65 mm. Истовремено може да се постават неколку навои од жица за леме...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Распоредувач на жица за лемење со пена за чистење и цврста метална градба. Дијаметар на навој од минимум 11 mm и ширина од максимум 65 mm. Истовремено може да се постават неколку навои од жица за лемење.Батериите не се вклучени во пакетот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка