РАМЕН ПРИКЛУЧОК EVOline - ЦРН

1.062,00 ден.   Спореди

Рамен приклучок кој не зазема простор, со заштита од преоптоварување или струен удар. Идеален е за уреди вградени во мебел, од осветлување, па сè до Hi-Fi системи, телевизори итн. Но тоа не е сè! Рамн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.062,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Рамен приклучок кој не зазема простор, со заштита од преоптоварување или струен удар. Идеален е за уреди вградени во мебел, од осветлување, па сè до Hi-Fi системи, телевизори итн. Но тоа не е сè! Рамниот приклучок EVOline нуди уште една олеснителна околност- лесно извлекување од штекерите благодарение на подвижното лице на приклучокот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка