Ракавици SAHARA

531,00 ден.   Спореди

Трико е направено од 100% памук. Оваа ракавица е лесна, флексибилна и цврста и нуди удобна и ефективна заштита. Благодарение на специјалната облога од нитрил износеноста не може да се забележи, а паму...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Трико е направено од 100% памук. Оваа ракавица е лесна, флексибилна и цврста и нуди удобна и ефективна заштита. Благодарение на специјалната облога од нитрил износеноста не може да се забележи, а памукот го намалува потењето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка