РАЗЛАДЕН РАНЕЦ S16 12 V

6.163,00 ден.   Спореди

Разладниот ранец може да се транспортира како обична разладна торба или може удобно да го носите на Вашиот грб. Во Вашиот автомобил може комотно да се смести на совозачкото или на задното седиште, да...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.163,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Разладниот ранец може да се транспортира како обична разладна торба или може удобно да го носите на Вашиот грб. Во Вашиот автомобил може комотно да се смести на совозачкото или на задното седиште, да го фиксирате преку неговиот сигурносен појас и ранецот е веќе подготвен за патување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка