Разделник за аквариум 3 делен со регулатор

80,00 ден.   Спореди

3 Way control, ø 5 mm, transparent
This 3 way control is able to connect 3 tubes. The separate valve can be adjusted in order to allow the water to flow through or not.[S]
8040 3 Way contr...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 80,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3 Way control, ø 5 mm, transparent
This 3 way control is able to connect 3 tubes. The separate valve can be adjusted in order to allow the water to flow through or not.[S]
8040 3 Way control, ø 5 mm, transparent

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка