РАДИЈАТОР НА МАСЛО СО 9 РЕБРА

6.136,00 ден.   Спореди

Радијатор на масло со 9 ребра. Сигурен, без потреба за одржување, грејач со 9 ребра и постојано варијабилен термостат. Уредот има 3 температурни поставувања како и индикатор кој се вклучува кога работ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.136,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Радијатор на масло со 9 ребра. Сигурен, без потреба за одржување, грејач со 9 ребра и постојано варијабилен термостат. Уредот има 3 температурни поставувања како и индикатор кој се вклучува кога работи грејачот. Уредот може лесно да се поместува поради 4 тркалца. Има простор за складирање на кабелот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка