РАДИЈАТОР НА МАСЛО СО 11 РЕБРА 2

5.959,00 ден.   Спореди

Радијатор на масло со 11 ребра и три подесувачки нивоа. Вградениот механички временски подесувач ви помага да заштедите енергија, зашто радијаторот на масло работи само кога има потреба од него. Лесен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.959,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Радијатор на масло со 11 ребра и три подесувачки нивоа. Вградениот механички временски подесувач ви помага да заштедите енергија, зашто радијаторот на масло работи само кога има потреба од него. Лесен е за транспорт зашто поседува тркала и може да се поместува по потреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка