РАДИЈАТОР НА МАСЛО СО 11 РЕБРА 1

6.726,00 ден.   Спореди

Сигурен, без потреба за одржување, грејач со 11 ребра и постојано варијабилен термостат. Уредот има 3 температурни поставувања како и индикатор кој се вклучува кога работи грејачот. Уредот може лесно ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.726,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сигурен, без потреба за одржување, грејач со 11 ребра и постојано варијабилен термостат. Уредот има 3 температурни поставувања како и индикатор кој се вклучува кога работи грејачот. Уредот може лесно да се поместува поради 4 тркалца.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка